Plastická reklama

Trojrozměrná plastická reklama je vhodná pro použití jak pro vnitřní, tak pro venkovní prostory. Jedná se o počítačem řízenou technologii, která zpracovává polystyren, plast, dřevo, kov s vysokou přesností. Tato technologie nám umožňuje vytvářet i náročné 3D objekty. 

Plastická reklama představuje efektní způsob, jak zvýraznit vaše firemní logo (plastická písmena). Nabízíme široký sortiment trojrozměrných objektů, od drobných textů až po složitější označení budov.


Plastická písmena, 3D objekty, logotypy

 • Nesvětelné frézované z PVC plastu 1-10mmx
  Pro zvýraznění plastického efektu lze odstoupit od fasády 3cm za pomocí distančních podložek.


 • Nesvětelné polystyrenové 3-10cm
  Velmi oblíbené pro svou cenovou dostupnost s výrazným plastickým efektem. Na míru lze i tyto tloušťky na sebe navrstvit. Jak boky tak vrchní strana se natírá kvalitní akrylátovou barvou dle vzorníku RAL. Bok může mít jinou barvu než vrchní část.

 

 • Podsvětelné (svítí zevnitř na fasádu)
  Nákladnější ale velmi efektní a luxusní reklama sloužící převážně jako hlavní elegantní poutač budovy. Přední a boční strana je z plastu nebo nerezu s libovolným barevným polepem nebo potiskem. Leddiody umístěné uvnitř 3D písmena osvětlují fadádu a vytváří tak jemné a příjemné noční zviditelnění daného nápisu nebo loga.

 

 • Prosvětlené (svítí do prostoru)
  Výrazná a dominující reklama na budově. Přední a boční strana se většinou vyrábí z hliníku, plastu a plexiskla. Svítit může jak přední strana, tak i boční v libovolné barvě nebo i s fotopotiskem. Prosvícení zajištují Leddiody.
Našě reference